Przejdź do głównej zawartości

Zakładanie konta na iHERB polska instrukcja

Warto posiadać konto na iHerb z kliku powodów

  1. Produkty są o wiele tańsze niż w Polsce, nawet 50% !
  2. Na iHerb Dostępne są produkty, których w Polsce nie można kupić (iherb ma ponad 35 tys. produktów tysiąca marek)
  3. Masz dostęp do wielu promocji i zniżek
  4. Korzystając z iHerb otrzymujesz 5% wartości poprzednich zakupów na każde kolejne zakupy
  5. Po zapisaniu się możesz udostępniać swój własny kod i otrzymywać dodatkowe zniżki
  6. Dostępne są tanie i szybkie przesyłki do Polski, po kilku dniach paczka jest u Ciebie
  7. VAT na suplementy to tylko 8% (pozostałe produkty 23%), cła nie zapłacisz jeśli kupujesz poniżej 150 EU. Vat pobiera kurier, nie musisz się zajmować odprawą celną
  8. Wystarczy podstawowa znajomość języka angielskiego lub translator
  9. Założenie konta jest bardzo proste i trwa kilka minut, tysiące osób w Polsce ma na iHerb własne konto, najczęściej to dietetycy, trenerzy, lekarze i kosmetyczki
  10. Sam zobacz jak wygląda lista TOP sprzedaży iHERB w różnych kategoriach
Jak założyć konto na iHerb? To proste:


Wchodzimy na stronę iHerb klikając tutaj (od razu przypisze się kod zniżkowy)Po prawej stronie tworzymy konto podając adres email i hasło

Następnie dodajemy dane lub robimy zakupy a o dane zostaniemy poproszeni po ich zaakceptowaniu. 

kliknij w rysunek aby powiększyć

Kod zniżkowy iHerb uzupełniasz w koszyku: 


Koszt dostawy:


jeśli wyślesz przesyłkę przez DHL to firma kurierska załatwi formalności celne. Za zakupy za około 40$ zapłacisz kurierowi przy odbiorze dodatkowo około 20 zł (vat na suplementy to 8%, pozostałe 23%), jeśli nie będziesz miał gotówki, możesz wymaganą kwotę przelać na wskazane konto.

jeśli wyślesz przesyłkę przez AirMail zwykle nie trafi ona na cło, ale będzie podróżować dłużej.

Vat 8% dotyczy suplementów jeśli chcesz uniknąć wyższego VATu to pamiętaj aby paczka zawierała jedynie suplementy i preparaty witaminowe, gdyż tylko takie mają obniżoną stawkę VAT do 8%. 

Jeśli chcesz zakupić kosmetyki, pastę do zębów, jedzenie lub gadżety to wyślij je osobną paczką, gdyż stawka VAT w tym przypadku wynosi 23%. Uwaga DHL nie rozbija listy towarów na składowe ponieważ wtedy naliczona została by dodatkowa opłata więc cała paczka obłożona jest wg towaru o najwyższym VATcie. 

Można przesłać paczkę pocztą lotniczą i wtedy sam zdecydujesz co zrobić, bo celnik się raczej nią nie zajmie, niestety taka przesyłka podróżuje do Polski znacznie dłużej.

Jeśli chodzi o cło to towary przesyłane sporadycznie o zadeklarowanej wartości paczki poniżej 150 $ nie podlegają dodatkowemu ocleniu.

Za zakupy na iHerb można płacić dowolną kartą, która umożliwia płatności internetowe (kredytowa, wirtualna przedpłacona itp)

Dla Twojego bezpieczeństwa, przy pierwszej płatności iHerb może pobrać z konta karty małą kwotę (poniżej 1 dolara) a następnie poprosi Cię o odczytanie z systemu bankowego jaka to kwota i wpisanie do systemu. Jeśli wpiszesz poprawnie dane, kwota zostanie zwrócona a karta zaakceptowana. 

Życzę udanych zakupów!

Jeśli potrzebujesz bardzo szczegółowego opisu jak robić zakupy na iHerb to znajdziesz go tutaj

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Witamina B3 (niacyna, witamina PP)

Witamina B3 (niacyna, witamina PP) ma ogromne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania mózgu, oddziałuje korzystnie na system nerwowy i stan psychiczny, jest stosowana w leczeniu zaburzeń psychicznych. Ma swój udział min. w procesie metabolizmu, poprzez uwalnianie energii z węglowodanów, współdziała w syntezie i rozkładzie węglowodanów, kwasów tłuszczowych i aminokwasów, stanowi filar tworzenia czerwonych ciałek we krwi. Zapobiega także nadmiernemu wpływowi substancji toksycznych na organizm, co dotyczy również leków, dlatego też stosuje się ją przy leczeniu min. nowotworów.
obraz posta - witamina B3 występuje min w fasoli Jeśli w naszym organizmie jest zbyt mało witaminy B3, wówczas będziemy odczuwać osłabienie, dysfunkcje układu trawiennego (biegunki, spadek masy ciała, osłabienie), zaburzenia w metabolizmie cukrów, zaburzenia w działaniu układu nerwowego (bezsenność, zawroty głowy, bóle głowy, zapalenie nerwów, zaburzenia pamięci, agresywne zachowanie, wybuchy złości, niepokój, de…

Witamina B5 (kwas pantotenowy)

Witamina B5 (kwas pantotenowy) Niezbędna do prawidłowego metabolizmu białek, cukrów i tłuszczów oraz do syntezy niektórych hormonów, przyspiesza gojenie ran, warunkuje prawidłowy przebieg procesu uwalniania energii, zapobiega przemęczeniu i usprawnia układ sercowo-naczyniowy, nerwowy i pokarmowy, bierze udział w wytwarzaniu tłuszczów, cholesterolu, hormonów i przekaźników nerwowych, uczestniczy w regeneracji tkanek, poprawia pigmentację i stan włosów.  Obraz posta: jednym ze źródeł B5 jest wątróbka oraz drożdże piwne Objawy niedoboru to zaburzenia układu nerwowego, trudności z nauką, nadmierna drażliwość, omdlenia, depresje, utrata koordynacji, bóle i sztywność w stawach, uczucie odrętwienia, mrowienia i skurcze w ramionach i nogach, niepewny chód, wypadanie włosów, przedwczesna siwizna, łysienie, zmiany skórne, uczucie pieczenia, kłopoty ze wzrokiem, pęknięcia skóry w kącikach ust i oczu, zaburzenia układu trawiennego, utrata apetytu, obstrukcja, niestrawność, przemęczenie, podatność…

Witamina B1 (tiamina)

Witamina B1 (tiamina)jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego (bierze udział w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych), korzystnie wpływa na serce oraz przemianę materii (pełni funkcje w przemianie węglowodanów przekształcając cukry w energię), wspomaga procesy metaboliczne i funkcje mózgu, wykazuje działanie uśmierzające ból, zapewnia prawidłową pracę mięśni. Stosowana jest w leczeniu stwardnienia rozsianego przy porażeniu nerwu twarzowego i zapalenia nerwu. Badania dowodzą, że podawanie witaminy B1 może zapobiegać chorobie Alzheimera oraz ją spowalniać.

obraz posta: CC0 Public Domain
Objawy niedoboru dotyczą zwłaszcza układu nerwowego (zaburzenia pamięci, koncentracji, zakłócenia równowagi emocjonalnej) oraz układu krążenia (przyspieszona akcja serca, powiększenie wymiarów serca, obrzęki kończyn górnych i dolnych). Brak witaminy B1 powoduje zmęczenie, depresję, drażliwość, niepokój, problemy z pamięcią, bezsenność, zakłócenia w procesie trawienia (utra…