Przejdź do głównej zawartości

Dlaczego iHERB


iHerb

to jedna z większych internetowych hurtowni z prozdrowotnymi produktami
takimi jak suplementy, zioła, eko-kosmetyki, odżywki itp.  Hurtownia ma w ofercie ponad 35 tys. produktów ponadtysiąca marek! Jest więc z czego wybierać :)

Warto również wiedzieć, że iHerb oferuje tanie międzynarodowe przesyłki oraz liczne rabaty. Suplementy kupowane w USA są nie tylko tańsze (nawet 50% taniej niż w Polsce) ale również w dawkach i odmianach, które w naszym kraju nie występują, ze względu na lokalne ograniczenia co do rejestracji tych produktów (pod tym względem prawdziwa wolność jest tylko chyba w USA i Holandii)

Płatności można dokonać za pomocą dowolnej karty kredytowej (serwis jest dobrze zabezpieczony) lub jeśli ktoś jest bardzo ostrożny również karty wirtualnej, którą można przypisać do własnego konta osobistego prawie w każdym banku. W tym przypadku na kartę dokonuje się przedpłaty w kwocie, która będzie potrzebna do zrealizowania zakupu.

Kupując na iHerb można oszczędzać jeszcze bardziej. Dodatkowo za każde nasze zakupy dostajemy 5% zniżki lojalnościowej od wartości ostatniego zamówienia ważne przez 60 dni. Dostępne są również liczne promocje i rabaty.

Jeśli chodzi o opłaty celne to do przesyłki DHL doliczony zostanie 8% podatek VAT (suplementy - nie mieszaj z innymi produktami ponieważ VAT będzie 23%) i pobrany przez firmę kurierską w czasie dostawy przesyłki

Do przesyłki przesłanej AirMail VAT nie jest zwykle doliczany ale przesyłka podróżuje dłużej a sprawy cła i VATu bierzesz na siebie.

Przy paczkach powyżej 150 EU może być doliczone cło (ja kupuję za około 60-100$ i cła nie ma).

Warto założyć konto, na dobry początek skorzystaj z mojego kodu rabatowego iHerb KDZ175 a otrzymasz moją pomoc i 5% rabatu lojalnościowego na kolejne zakupy :)

Więcej informacji o tym jak założyć konto na iHerb znajdziesz tutaj


Miłych zakupów życzę !
Marcin

info@najlepszewitaminy.info


Popularne posty z tego bloga

Witamina B3 (niacyna, witamina PP)

Witamina B3 (niacyna, witamina PP) ma ogromne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania mózgu, oddziałuje korzystnie na system nerwowy i stan psychiczny, jest stosowana w leczeniu zaburzeń psychicznych. Ma swój udział min. w procesie metabolizmu, poprzez uwalnianie energii z węglowodanów, współdziała w syntezie i rozkładzie węglowodanów, kwasów tłuszczowych i aminokwasów, stanowi filar tworzenia czerwonych ciałek we krwi. Zapobiega także nadmiernemu wpływowi substancji toksycznych na organizm, co dotyczy również leków, dlatego też stosuje się ją przy leczeniu min. nowotworów.
obraz posta - witamina B3 występuje min w fasoli Jeśli w naszym organizmie jest zbyt mało witaminy B3, wówczas będziemy odczuwać osłabienie, dysfunkcje układu trawiennego (biegunki, spadek masy ciała, osłabienie), zaburzenia w metabolizmie cukrów, zaburzenia w działaniu układu nerwowego (bezsenność, zawroty głowy, bóle głowy, zapalenie nerwów, zaburzenia pamięci, agresywne zachowanie, wybuchy złości, niepokój, de…

Witamina B5 (kwas pantotenowy)

Witamina B5 (kwas pantotenowy) Niezbędna do prawidłowego metabolizmu białek, cukrów i tłuszczów oraz do syntezy niektórych hormonów, przyspiesza gojenie ran, warunkuje prawidłowy przebieg procesu uwalniania energii, zapobiega przemęczeniu i usprawnia układ sercowo-naczyniowy, nerwowy i pokarmowy, bierze udział w wytwarzaniu tłuszczów, cholesterolu, hormonów i przekaźników nerwowych, uczestniczy w regeneracji tkanek, poprawia pigmentację i stan włosów.  Obraz posta: jednym ze źródeł B5 jest wątróbka oraz drożdże piwne Objawy niedoboru to zaburzenia układu nerwowego, trudności z nauką, nadmierna drażliwość, omdlenia, depresje, utrata koordynacji, bóle i sztywność w stawach, uczucie odrętwienia, mrowienia i skurcze w ramionach i nogach, niepewny chód, wypadanie włosów, przedwczesna siwizna, łysienie, zmiany skórne, uczucie pieczenia, kłopoty ze wzrokiem, pęknięcia skóry w kącikach ust i oczu, zaburzenia układu trawiennego, utrata apetytu, obstrukcja, niestrawność, przemęczenie, podatność…

Witamina B1 (tiamina)

Witamina B1 (tiamina)jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego (bierze udział w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych), korzystnie wpływa na serce oraz przemianę materii (pełni funkcje w przemianie węglowodanów przekształcając cukry w energię), wspomaga procesy metaboliczne i funkcje mózgu, wykazuje działanie uśmierzające ból, zapewnia prawidłową pracę mięśni. Stosowana jest w leczeniu stwardnienia rozsianego przy porażeniu nerwu twarzowego i zapalenia nerwu. Badania dowodzą, że podawanie witaminy B1 może zapobiegać chorobie Alzheimera oraz ją spowalniać.

obraz posta: CC0 Public Domain
Objawy niedoboru dotyczą zwłaszcza układu nerwowego (zaburzenia pamięci, koncentracji, zakłócenia równowagi emocjonalnej) oraz układu krążenia (przyspieszona akcja serca, powiększenie wymiarów serca, obrzęki kończyn górnych i dolnych). Brak witaminy B1 powoduje zmęczenie, depresję, drażliwość, niepokój, problemy z pamięcią, bezsenność, zakłócenia w procesie trawienia (utra…